بزرگترین مشکل داوطلبان آزمون زبان (MSRT (MCHE سردرگمی در انتخاب منابع و یا هزینه های سنگینی است که مراکز آموزشی از آنها می گیرند تا این آزمون را پشت سر گذارند؛ و یا اصلا جدا از اینها، وقت طلاست! بله حتما شما هم این جمله رو شنیدید. پس چرا یکبار برای همیشه یک راه درست و مستقیم رو انتخاب نمی کنید؟ به اون لحظه ای فکر کنید که میرید توی سایت نتایج و کارنامه رو میبینید. شما قبول شدید!

اهل مطالعه اید؟

اگر خیلی اهل مطالعه هستین و همیشه کتاب رو بعنوان مرجع انتخاب می کنید اول یک بسته طلایی، بله کاملا طلایی رو به شما معرفی می کنیم که میتونید باهاش یکبار برای همیشه زبان انگلیسی رو یاد بگیرید و از … (جای خالی رو خودتون حدس بزنید) این آزمون خلاص بشین!

بسته منابع آزمون MSRT فست زبان در عین بروز بودن و جامع بودن برای کسب بهترین نتیجه در این آزمون، هزینه بسیار مناسبی نیز دارد. شما می توانید در هر سطحی از زبان که هستید مطالب این منابع را مطالعه کنید و نتیجه لازم را همانند هزاران داوطلبی که قبل از شما این کتاب‌ها را مطالعه کرده‌اند و در آزمون قبول شده‌اند، کسب کنید.

اگر هم اهل مطالعه نیستید همین الان روی لینک زیر کلیک کنید و با روش دوم قبولی در آزمون MSRT آشنا بشوید.

فیلم آموزش گرامر و ریدینگ آزمون MSRT

آشنایی با منابع – ویدیو

اگر زمان کافی برای خواندن متن این مقاله را ندارید پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با منابع MSRT فست زبان ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

توجه مهم: در صورت تهیه این بسته هیچ کتاب و یا جزوه دیگری را مطالعه نکنید و تمرکز خود را روی این کتاب های بگذارید. به ما اعتماد کنید! زیرا ما هر آنچه که برای قبولی در آزمون نیاز دارید در این منابع آموزش می دهیم.

حتما سوالات متداول انتهای همین مطلب را بخوانید شاید پاسخ سوالات شما نیز در آن باشد.

معرفی بسته کامل منابع آزمون MSRT

گرامر چی بخونم؟

شاید تا اسم گرامر انگلیسی میاد خیلی ها از اون فراری میشن و نمیخان راجع بهش حتی حرف بزنند! اما خیلی های دیگه هستند که عکس شما فکر می کنند! بله این افراد یک کتاب خیلی توپ و عالی رو برای اینکار انتخاب کردند.

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar

این کتاب یک چکیده عالی و جامع از گرامر زبان انگلیسیه که میتونید باهاش از ۳۰ سوال گرامر حداقل ۲۷ تا رو بزنید! تعجب کردین؟ نه اصلا جای تعجب نداره پیشنهاد میکنم برای اثبات این ادعا سری به لینک زیر بزنید و داوطبانی رو که کارنامه شون رو در سایت گذاشتیم ببینید.

کتاب فست گرامر با تشریح و توضیح مهارت‌ های گرامری ۶۰ گانه کتاب تافل لانگمن (منبع اصلی) و به‌ همراه مثال‌ ها و تمرین‌ های متعدد با پاسخ تشریحی، بعنوان یک کتاب جامع و قدرتمند برای داوطلبان آزمون‌ های زبان دکتری توصیه می شود.

کتاب Fast Grammar شامل  حدود ۸۰۰ سوال واقعی از آزمون های زبان دکتری مختلف از جمله سوالات آزمون MSRT با پاسخ کاملا تشریحی و نکته به نکته است. 

این کتاب هم اکنون چاپ نهم از ویرایش دوم است که شامل نمونه سوالات گرامر آزمون با پاسخ تشریحی تا اسفند ۹۸ می باشد.

برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Grammar استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

کتاب بانک سوالات واقعی آزمون MSRT با پاسخ تشریحی

همیشه بهترین مرجع برای آشنایی با یک آزمون دیدن سوالات واقعی هست.

در کتاب بانک سوالات آزمون MSRT یا Fast Bank‌ MSRT مجموعه سؤالات ادوار گذشته آزمون MSRT (اونم از نوع واقعی واقعی) از سال ۹۶ تا ۹۸ با پاسخ مگاتشریحی گردآوری شده است. 

در پاسخ تشریحی به سؤالات از نکات ارائه‌ شده در کتاب‌های Fast Grammar گرامر جامع آزمون‌های زبان (ویرایش جدید) و Fast Reading درک مطلب جامع آزمون‌های زبان دکتری (ویرایش جدید) استفاده شده است.

برخی از سوالات این کتاب دقیقا در آزمون های قبلی مطرح شده‌اند و شما به یک بانک سوالات واقعی با پاسخ تشریحی و ترجمه فارسی دسترسی دارید.

پیشنهاد می کنیم حتما نمونه رایگان کتاب را دانلود کنید.

لغت چی بخونیم؟

یکی از مهمترین بخش های زبان انگلیسی دامنه واژگان قوی هست. شاید با خودتون بگید آزمون ما سوال لغت نداره! پس چرا باید لغت بخونیم؟ بله شاید آزمون شما سوال مستقیم لغت نداره اما باید خدمتتون بگیم که شما برای خوندن سوالات و گزینه ها باید لغت بلد باشید و همچنین در بخش ریدینگ یکسری سوال هستند که شما باید مترادف، متضاد یا مفهوم یک لغت رو حدس بزنید. اکی؟ خوب ادامه بدیم.

اگر حوصله دارید چندین منبع رو باهم بخونید و آخر سر ببینید از هر کدوم فقط یکسری لغات خاص اومده و خیلی وقت تون هدر رفته و همونایی که نرسیدین بخونید تو آزمون اومده، خوب پیشنهاد میکنم کتاب های زیر رو تهیه و مطالعه کنید:

  • کتاب ۵۰۴ لغت ضروری
  • ۴۰۰ لغت ضروری تافل
  • لغات ضروری تافل
  • ۱۱۰۰ واژه بارونز
  • و …

اما اگر نه شما هم مثل ۹۹ درصد داوطلبان دیگه (نگفتیم ۱۰۰ چون هیچ چیز همیشه ۱۰۰ درصد نیست) حوصله خوندن این همه کتاب رو ندارید یک پیشنهاد عالی براتون داریم!

کتاب واژگان جامع آزمون های زبان Fast Vocab (سطح پیشرفته)

کتاب واژگان جامع آزمون های زبان Fast Vocab

شامل لغات کتاب‌های ۵۰۴، لغات ضروری تافل، ۱۱۰۰ واژه بارونز، کتاب Sharp Vocab، کتاب SAT، کتاب  GRE و چند کتاب مرجع دیگر

مبتنی بر روش یادگیری پایدار لایتنر

بیش از ۲۲۰۰ لغت مهم کنکورهای ارشد و دکتری و آزمون‌های تافل و آیلتس

بیش از ۲۲۰۰ جمله با ترجمه فارسی

بیش از ۲۵۰۰ کلمه مترادف

آموزش ریشه‌ها، پسوندهای کلمه و افعال عبارتی مهم

تلفظ IPA لغات به ‌همراه آموزش

خودآزمایی و تست‌های کنکورهای ارشد و دکتری ۹۵ تا ۹۹

کتاب واژگان جامع آزمون های زبان در ۴۳۰ صفحه شامل ۸۷ درس کار شده است. هر درس شامل ۲۰ تا ۳۰ لغت دسته بندی شده است و بعد از هر ۸ درس نیز یک آزمون برای سنجش لغات آورده شده است که پاسخ تشریحی دارد.

دانلود رایگان یک فصل کتاب فست وکب

سوالات درک مطلب (ریدینگ) رو چکار کنیم؟

برای این بخش هم ما راهکار داریم. اصلا شاید باز بگید درک مطلب باید فقط معنی بلد باشیم و دیگه کتاب چرا باید بخونیم؟ خوب بله معنی که باید بلد باشید اما معنی بدون تکنیک هیچ کاری نمیوته براتون بکنه. ما یکسری تکنیک رو به شما در یک کتاب خیلی جمع و جور آموزش میدیم که توی ایران لنگه نداره! بله اگه پیدا کردین حتما به ما هم معرفی کنید.

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading

این کتاب شامل مهارت های پاسخگویی به سوالات درک مطلب (ریدینگ) کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Reading Flash می باشد و به زبان فارسی تالیف شده است.

Fast Reading نخستین کتاب تخصصی برای آموزش مهارت های درک مطلب در ایران است که می تواند به شما در شناختن چارچوب کلی سوالات این بخش و همچنین نحوه پاسخگویی سریع کمک کند. در پایان هر درس و در انتهای کتاب نیز نمونه سوالات ریدینگ با پاسخ تشریحی و ترجمه فارسی متون و استخراج لغات سخت متن گردآوری شده است.

برای دانلود یک فصل رایگان از کتاب کلیک کنید.

سوالات شنیداری چی پس؟

باشه باشه اصلا نگران نباشید ما برای این بخش هم راهکار داریم. اما اول به یک سوال خیلی مهم باید جواب بدین. آیا پایه زبان خوبی دارید؟ یا اینطور بپرسیم، آیا تا حالا کلاس زبان رفتین؟

اگر جوابتون بله هست خوب ما یک جزوه خیلی خلاصه و نکته محور به زبان فارسی براتون آماده کردیم که میتونه تاحدود زیادی در این بخش بهتون کمک کنه. در کنار جزوه فایل های صوتی برای تمرین Listening هم براتون توی سایت قرار دادیم که همه رو میتونید بصورت  کاملا رایگان دانلود کنید.

جزوه مهارت شنیداری Listening فست زبان

این کتابچه (جزوه) فارسی شامل ترجمه مهارت های Listening کتاب تافل لانگمن است. این جزوه بصورت رایگان ارایه می شود و می توانید از لینک زیر آن را دانلود کنید.

برای دانلود رایگان این کتابچه کلیک کنید.

اما اگر جوابتون به سوال بالا منفی هست، یک راهکار تجربه شده و ثمربخش براتون داریم.

همه سوالات این بخش رو شانسی و یک گزینه بزنید! (این راهکاره؟)

بله درست متوجه شدید. جواب دادن به سوالات لسنینگ سر جلسه آزمون اصلا کار ساده ای نیست. از کیفیت بلندگو بگیرید و تا متوجه شدن سوال و پیدا کردن جواب و وارد کردن تو دفترچه کلی راهه! برای همین بهتره که اصلا زمانتون رو صرف این بخش نکنید و بجای اون، زمان آزمون رو به بخش های گرامر و ریدینگ اختصاص بدین.

تجربه ما ثابت کرده این راه بهترین روش برای داوطلبانی هست که قسمت شنیداری حرفی برای گفتن ندارند و همیشه هم بهترین نتیجه رو کسب کردند. 

چرا اصلا منابع فست زبان

اگر هنوز هم قانع نشدین که اینا بهترین منابع هستند، اجازه بدین چندتا ویژگی بسیار عالی دیگه این بسته رو به شما معرفی کنیم.

هزینه مناسب بسته

ما همیشه در فست زبان بر این اصل اصرار داریم که آموزش باکیفیت حق همه شماست! بنابراین اصل معمولا قیمت کتاب ها را طوری تعیین می کنیم تا همه داوطلبان با هر سطح مالی توانایی خرید و استفاده را داشته باشند. مبلغ بسته کامل ۳۹۰ هزار تومان است که شما فقط با پرداخت ۳۱۹ هزار تومان می توانید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

ارسال رایگان بسته

ما بسته را در کمترین زمان ممکن از طریق پست با هزینه پستی کاملا رایگان به درب منزل یا محل کار شما می فرستیم.

جامع بودن

شما در کنار این منبع به هیچ چیز دیگری برای کسب نتیجه در آزمون احتیاج ندارید!! ما جامع بودن بسته را کاملا تضمین می کنیم.

بروز بودن

این کتاب ها هر چند ماه یکبار تجدید چاپ می شوند و محتوا (در صورت نیاز) و سوالات نیز را بروز می شوند.  

توجه: این منابع تالیف استاد مهرداد زنگیه وندی و چاپ انتشارات جنگل هستند و پرفروش‌ترین منابع ۴ سال اخیر آزمون های زبان دکتری در ایران می باشند.

😍یک پیشنهاد ویژه هم براتون داریم😍

اگر دوست دارید همراه این منابع، فیلم تدریس کامل آموزش مباحث گرامر و ریدینگ آزمون را که توسط استاد مهرداد زنگیه وندی (مولف منابع) و براساس همین کتب موجود در این بسته کار شده است را داشته باشید، ما یک تخفیف ویژه براتون در نظر گرفتیم.

قیمت فیلم های آموزشی بعلاوه بسته کتاب، ۸۷۱ هزار تومان است که می توانید با پرداخت ۵۹۹ هزار هردو را تهیه نمایید. فیلم ها بصورت دانلودی هستند و بلافاصله میتونید ازشون استفاده کنید که توضیحات کامل شون در این لینک هست (کلیک کنید).

خرید مطمئن 

سایت فست زبان دارای نماد اعتماد (اینماد یا مجوز فروش اینترنتی) ۲ ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و شما می توانید از طریق درگاه بانک سامان و از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب خرید خود را در امنیت کامل انجام دهید.

سوالات متداول

۱. آیا همین منابع برای قبولی در آزمون MSRT کافی هستند؟

پاسخ: بله قطعا. ما هر آنچه برای قبولی در این آزمون نیاز دارید را در این منابع آورده‌ایم.

۲. آیا کتاب ها بروز هستند؟

پاسخ: بله تمامی کتاب ها چاپ ۱۴۰۰ می باشند.

۳. آیا کتاب نمونه سوالات پاسخ تشریحی دارد؟

پاسخ: بله تمامی سوالات این کتاب پاسخ مگاتشریحی دارند و تا حدود زیادی از سوالات نیز ترجمه فارسی دارند.

۴. چند روز زمان می برد تا بسته به دستم برسد؟

پاسخ: هر روز ساعت ۹ صبح تمامی سفارشات ۲۴ ساعت گذشته تحویل پست داده خواهند شد. مدت زمان تحویل، بسته به شهر شما بین ۲۴ ساعت تا ۵ روز کاری می باشد.

۵. آیا امکان خرید کتاب های این بسته بصورت حضوری وجود دارد؟

پاسخ: بله شما می توانید تمامی کتاب ها را در کتابفروشی های زبان سراسر کشور نیز تهیه کنید. (البته شاید با این قیمت خیر!)

۶. آیا همراه بسته CD هم ارایه می شود؟

پاسخ: خیر

۷. مدت زمان لازم برای مطالعه کامل منابع چقدر است؟

پاسخ: شما می توانید با روزی ۲ تا ۳ ساعت کتاب های این بسته را در حدود ۱ تا ۲ ماه مطالعه کنید.

۸. سوالی دارم که در موارد بالا نیست؟

پاسخ: شما می توانید با پشتیانی ما در تلگرام، واتس آپ شماره ۰۹۰۳۱۲۵۰۶۴۲ یا ایمیل fastzaban1@gmail.com در ارتباط باشید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)