این روزها سایت های مقایسه قیمت زیادی راه اندازی شده اند تا محصولات و کالاهای مختلف که در فروشگاه های اینترنتی عرضه می شوند را با هم مقایسه کنند تا مشتریان بتوانند خرید ارزاتنر و مطمین تری داشته باشند. در این مطلب قصد داریم ۸ تا از بهترین سایت های مقایسه قیمت را معرفی کنیم.

۱. ترب

گزینه اول سایت های مقایسه قیمت، ترب است که این روزها خیلی اسمش سر زبان ها افتاده است و بسیاری از مردم هر محصولی را که می خواهند اینترنتی سفارش دهند ابتدا در این سایت قیمت آن را چک می کنند. ترب علاوه بر رابط کاربری بسیار خوبی که در نسخه های موبایل و دسکتاپ دارد، اپلیکیشن مویایلی هم برای گوشی های اندرویدی دارد و این باعث شده است ترب را بعنوان گزینه اول سایت های مقایسه قیمت معرفی کنیم.

۲. ایمالز

این سایت یکی از رقبای اصلی ترب و قدیمی تر از آن است. در این سایت هم محصولات مختلف در فروشگاه های اینترنتی لیست شده اند و می توانید قیمت هر محصول را در فروشگاه های مختلف مشاهده کنید. ایمالز هم اپلیکیشن اندروید دارد و هم آیفون. رابط کاربری سایت خوب است اما مانند ترب نیست.

۳. اژدر کالا

یکی دیگر از سایت های مقایسه قیمت، موتور جستجوی اژدر کالا است. این سایت یک سالی است که راه اندازی شده و فعالیت آن بصورت همکاری در فروش می باشد. از نظر عملکردی هم اژدر کالا متفاوت از ترب و ایمالز است.

۴. دیجی آنلاین

دیجی آنلاین یک وب سایت اطلاع رسانی در مورد قیمت و مشخصات انواع کالاهای موجود در بازار ایران و همچنین مشخصات فروشندگان این کالاها می باشد.

۵. میهن مارکت

میهن مارکت، اولین وب سایت مقایسه قیمت فروشندگان اینترنتی و سنتی است که غیر از این خدمت بنیادین، خدمات جانبی دیگری نیزبه کاربران ارائه می دهد به گونه ای که کابر برای خرید کالای خود به هرگونه اطلاعاتی که نیاز دارد دسترسی پیدا کند.

۶. Itbazar

Itbazar سابقه بسیار طولانی در زمینه مقایسه و خرید محصولات حوزه تکنولوژی اعم از گوشی هوشمند، لپ تاپ، لوازم جانبی و بسیاری موارد دیگر است. از مزایای بزرگ آی تی بازار می‌توان به پوشش بیش از ۶۵۰۰ فروشگاه در سراسر کشور اشاره کرد که همین مسئله تنوع کالایی را در این وب‌سایت بسیار افزایش داده است.

۷. ذره بین

سایت ذره بین هم فعالیتی مشابه ترب و ایمالز دارد. البته این سایت کمتر شناخته شده است و در حال حاضر هم قعالیت خاصی روی آن صورت نمی گیرد.

۸. رتبه ۱

قعالیت سایت رتبه ۱ دقیقا مانند اژدر کالا می باشد و بصورت همکاری در فروش با دیجی کالا عمل می کند.

جمع بندی

استفاده از سایت های مقایسه قیمت قطعا می تواند تجربه خرید بهتری را برای شما رقم بزند. بنابراین سعی کنید قبل از خریدتان حتما محصول مورد نظرتان را در این سایت ها جستجو کنید تا بتوانید با قیمت پایین تری خریدتان را انجام دهید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)